user_mobilelogo

development

 DEVELOPMENT
 
 
ico dev

Development a "real estate" představuje specifický segment, kde správa a provozování realitního majetku představuje hlavní obchodní činnost ("core business").

 
 
Právě development patří v posledních letech mezi nejúspěšnější obchodní segment ASP. Řízení komerčních property a asset procesů (jejich dynamika a značná variabilita) v této oblasti klade značné nároky na robustnost a univerzálnost softwarového systému. Nahradit na míru šité a léta budované specifické excelové tabulky skutečným informačním systémem představovalo pro společnost výzvu a obrovskou obchodní příležitost současně.
 
Úspěchu však předcházela značná investice a úsilí zkušeného softwarového a analytického týmu ASP do vývoje systému GTSolution. Díky systému GTSolution (odvětvového řešení pro segment developmentu resp. reality), se podařilo realizovat úspěšné implementace pro nejvýznamnější developery v České a Slovenské republice. Letos pak realizujeme implementace pro podporu developerských záměrů a aktivit v dalších zemích střední a východní Evropy (Polsko, Maďarsko, Rumunsko).